یکشنبه, بهمن ۱۶, ۱۴۰۱
خانه استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ ایمنی مواد غذایی

یکی از موضوعات بسیار مهم و حیاتی در زندگی هر فرد ، مسئله غذا و ایمنی آن است. به دلیل سروکار داشتن مداوم و روزمره انسان با این محصولات ، مصرف مواد غذایی ناسالم می‌تواند مشکلات جدی برای انسان به وجود آورده و حتی منجر به مرگ گردد. علاوه بر این موارد فردی، ایمنی موارد غذایی در تجارت نیز بسیار مهم تلقی می‌شود. مراکز تولید، پخش و فروش مواد غذایی در صورت رعایت نکردن اصول و قوانین مربوطه جریمه‌شده و گاه با از دست دادن مشتریان و اعتبار حرفه‌ای خود، به ورطه ورشکستگی سقوط می‌کنند. جهت مشاوره ایزو ۲۲۰۰۰ معتبر با ما در تماس (ایزوهلپ) باشید.

با توجه به آنچه گفته شد و مقایسه این موارد با مسئله کیفیت در دنیای تجارت ، به‌راحتی می‌توان نتیجه گرفت که در صنعت موارد غذایی و ایمنی آن‌ها نیز کیفیت حرف اول را می‌زند. از این منظر، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی و استانداردهای مربوط به آن مسئله‌ای حیاتی و مهم است. ازاین‌رو، سازمان استاندارد جهانی، ایزو، خانواده استاندارد ISO 22000 را تهیه، تنظیم و منتشر کرده است.

نگاهی اجمالی به استاندارد ISO 22000

خانواده استاندارد ISO 22000، مجموعه‌ای از استانداردهایی جهانی در رابطه با مدیریت ایمنی است. عواقب ناشی از مواد غذایی ناسالم می‌تواند بسیار جدی باشد؛ ازاین‌رو، خانواده استانداردهای مدیریت ایمنی غذایی ، ISO 22000، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا خطرات ایمنی موجود در مواد غذایی را شناسایی و کنترل کنند. امروزه به دلیل صادرات موارد غذایی و پخش آن‌ها در گستره بین‌المللی، نیاز به ایمنی این مواد در تمام چرخه تولید تا مصرف دوچندان شده است. همین موارد، نیاز استفاده از خانواده استانداردهای ISO 22000 و نقش آن‌ها را پررنگ می‌کند.

اهداف ISO 22000

خانواده استانداردهای ISO 22000، الزامات و اصول موردنیاز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی را تبیین و بیان می‌کند. با کمک این استاندارد، سازمانی که در عرصه مواد غذایی فعالیت می‌کند، فارغ از اندازه، نوع سازمان، و یا حوزه فعالیتش، توانایی خود را در کنترل خطرات و ایمنی موارد غذایی تضمین می‌نماید.

چه کسانی میتوانند از استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ بهره ببرند؟

اخذ ایزو ۲۲۰۰۰ – صدور ایزو ۲۲۰۰۰ – شرکت ایزو ۲۲۰۰۰ – گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰ – ممیزی ایزو ۲۲۰۰۰ – مستندات ایزو ۲۲۰۰۰ – ایزو ۲۲۰۰۰ در مناقصه

جهت اخذ (دریافت – صدور – مشاوره – ممیزی – مستندات) استاندارد بین المللی ایزو ۲۲۰۰۰ میتوانید با مشاوران با تجربه ما در گروه مشاوره  ایزوهلپ (isohelp) در ارتباط باشید.

نسبت به اخذ استاندارد بین المللی ایزو عجله نکنید!

لطفا مراقب مراکز بدون مجوز خدمات مشاوره و صدور استاندارد بین المللی ایزو باشید!

مشاوران با تجربه ما در ایزوهلپ(isohelp) آماده اطلاع رسانی کامل به شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

ایزو چیست ؟ ……

سازمان جهانی ایزو؟ …….

شرکت ایزو؟ …….

ایزو IAF چیست؟ ……

با ما در ارتباط باشید

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو

مطالب محبوب!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350