سفارش آنلاین گواهینامه ایزو

دریافت ایزو ۲۲۰۰۰ چه کمکی می کند

در این متن به دریافت ایزو ۲۲۰۰۰ و مزایای مربوط به گرفتن آن پرداخته ایم. مبحث کنترل ایمنی محصولات و مواد غذایی در سازمان ها، از اهمیت زیادی برخوردار است و این قضیه به وسیله این استاندارد انجام می پذیرد. پس لازم است تمامی شرکت هایی که در زنجیره مواد غذایی فعالیت دارند با این استاندارد آشنا و آن را دریافت کنند.

مزایای ایزو ۲۲۰۰۰

قبل از هر چیزی به مزیت های مربوط به داشتن گواهینامه iso 22000 می پردازیم. هر شرکتی که در صنایع غذایی فعالیت دارد بایستی حتما این مدرک را داشته باشد تا به وسیله آن به مشتریان خود نشان دهد که تمامی مسائل مربوط به سیستم ایمنی و بهداشتی کارخانه خود را رعایت کرده اند تا مشتری بدون هیچ گونه دغدغه ای خرید خود را در این زمینه انجام دهد.

تعریف iso 22000

در تعریف کاربردی که می خواهیم از این استاندارد داشته باشیم، تمامی روش های مربوط به تجزیه و تحلیل نقاط بحرانی سازمان که همان استاندارد haccp است به علاوه روش های خوب تولید، گنجانده شده است. به علاوه مستنداتی از جمله، جابجایی اصولی و بهداشتی مواد غذایی در سیستم و هم چنین چگونگی برخورد با حشرات و حیوانات موذی در سراسر کارخانه، از الزامات مهم iso 22000 به حساب می آید.

هر سازمانی که در زمینه مواد غذایی فعالیت می کند نیاز دارد که برنامه های پیش نیازی خود را در ارتباط با استاندارد haccp اجرایی کند و تنها از طریق پیاده سازی iso 22000 این کار شدنی است.

دریافت ایزو ۲۲۰۰۰

پیاده سازی iso 22000

اما این استاندارد در حالت کلی موارد زیر را در سازمان مورد اجراء قرار می دهد:

  • برنامه های پیشین موثر برای حصول اطمینان از محیط زیست بهداشتی مناسب
  • تجزیه و تحلیل خطر، برنامه کنترل بحرانی برای شناسایی، جلوگیری و از بین بردن خطراتی که می تواند ایمنی مواد غذایی را با تهدید مواجه کند.
  • فرآیندهای سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی تایید شده در سراسر سازمان شما. از جنبه های مدیریت و برنامه ریزی کسب و کار و عملیاتی که بر ایمنی مواد غذایی تاثیر گذار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما ارتباط بگیرید.