سه شنبه, خرداد ۹, ۱۴۰۲

۱- مراحل اخذ استاندارد بین المللی

۱-۱ تکمیل فرم و ارسال اطلاعات کامل (کلیک کنید) و پس از آن منتظر تاییده کارشناسان از طریق راههای ارتباطی باشید.

۱-۲ تکمیل فرم تاییده نهایی صدور استاندارد بین المللی که طبق آن اطلاعات گواهینامه درخواست شده صادر می گردد. (فرم نهایی از طریق واتساپ یا ایمیل برای شما ارسال میگردد.) در این فرم زمینه فعالیت (SCOPE) باید به درستی انتخاب گردد، چرا که برای زمینه فعالیت ها از سوی سازمان جهانی کد تعریف شده است و زمینه فعالیت ها باید مرتبط باشد و امکان درج زمینه فعالیت های نامرتبط در یک گواهینامه امکانپذیر نمی باشد. (به عنوان مثال اگر شرکتی در چند زمینه فعالیت مختلف فعالیت دارد، کشاورزی، ساختمان سازی، برق و تاسیسات امکان درج تمامی این فعالیت ها در یک استاندارد ISO9001 امکانپذیر نمیباشد و باید اسکوپ مورد نظر دریک زمینه مشخص طبق قوانین سازمان جهانی مشخص گردند ) در غیر اینصورت فرم تاییده نهایی از سوی کمیته رد خواهد شد و مجدد از سوی مجموعه محترم نیاز به تکمیل می باشد.

۱-۳ صدور گواهینامه بین المللی ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از تاییده فرم ها و ممیزی از سوی CB انجام میپذیرد.

۱-۴ ارسال گواهینامه های اخذ شده پس از صدور ۱۰ تا ۱۵ روز کاری انجام میپذیرد و از طریق سامانه تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ارسال میگردند.

۲- شرایط پرداخت

۲-۱ پس از تسویه کامل فاکتور گواهینامه ها از طریق پست ارسال میگردند.

۲-۲ امکان پرداخت اقساطی پس از ارسال چک ها از طریق پست امکان پذیر میباشد.

۳- شرایط تمدید استانداردهای اخذ شده

۳-۱ کلیه گواهینامه های دریافت شده هر سال هزینه مراقبت را شامل میشوند و هزینه تمدید گواهینامه طبق تعرفه سازمان جهانی محاسبه می گردد.

۳-۲ درصورت عدم تمدید گواهینامه در تاریخ مذکور گواهینامه ها باطل شده و به صورت خودکار از وبسایت سازمان حذف میگردد و امکان استفاده و ارائه آن امکانپذیر نمی باشد.

۴- قوانین کنسلی

پس از واریز وجه وارسال فرم امکان تغییر نام شرکت، آدرس و استانداردهای انتخاب شده امکانپذیر نمی باشد و اگر مجموعه و یا شخص مورد نظر از ادامه همکاری منصرف شود هیچ مبلغی عودت داده نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو

مطالب محبوب!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/isocertc/domains/isohelp.info/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350